İşimiz ?

 

İŞİMİZ ?  ÖZEL KBA ELEKTRONİK, MEKANİK VE BASKI SERVİSİ SUNMAK 

BUNUN YANINDA

   Uzman ekip kadromuz alacağınız ikinci el ve yeni makinelerde mekanik ve elektronik olarak inceleme yaparak deyim yerindeyse satın almak istediğiniz makinenin röntgenini çekerek makine hakkında size ekspertiz türü teknik bir rapor hazırlıyoruz. Makine montajının yanında diğer taraftan parça temini, işyerlerine/konutlara teknik danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

   Kadromuzun tamamı işinde uzman kişilerden oluşmaktadır. İşinde uzman diyoruz çünkü satın almak istediğiniz makineyi yakından tanıyan, yıllarca  servis elemanı olarak çalışmış personel tarafından bakılacağı unutulmaması gerekiyor. Mühendis, montör ve teknik ekipten oluşan bir kadro teknik raporları hazırlamaktadır. Masa başı elamanı değil saha elemanlarından oluşan bir kadro size hizmet vermektedir.  

    Uzman ekip , satın almak istediğiniz makineyi her yönden detaylı olarak inceleyip makinenin durumu hakkında müşterilerimize teknik rapor sunuyoruz. Bu raporla  almak istediğiniz makinenin durumunu gözler önüne sermiş olacağız. Bu rapor sayesinde sizin ödemeyi düşündüğünüz rakamın gerçekte satın almak istediğiniz makineyle birebir örtüşüp örtüşmediğini anlayacaksınız.

    İstediğiniz özellikler gerçekten sizin ihtiyaçlarınıza cevap verip vermediğini göreceksiniz. Hangi parçaların ne kadar süre sonra tahmini sorun çıkartacağını, hangi parçaların bozuk olduğunu, hangi parçaların değiştirilmesi gerektiğini detaylı bir şekilde öğrenmiş olacaksınız. Aslında büyük bir yatırıma girmeden önce bu işten karlı mı yoksa zararlı mı çıkacağınızı öğrenmiş olacaksınız .

      Makine montajında da uzman kadro hep yanınızda olacaktır. Geniş bir uzman kadrosuna sahip olduğumuzdan makine montajı daha seri ve daha çözüme yönelik çalışma içermektedir. Makine montajı  normalden daha hızlı bir  kurulum gerçekleştirilmektedir. Çünkü ekibimiz işinde tecrübeli uzman arkadaşlardan oluşmaktadır.

       

              Ekip uzmanlarının tamamı sahada görev yapan  uzman işin ehli mühendis ve ustalardan  oluşmaktadır. Gözünüz bizde olsun içiniz huzurlu olsun.

Bir yorum yazın
Siz de görüşünüzü belirtebilirsiniz...