Sorularınız

 

soru1- Teknik servis hizmetiniz hangi çalışma ile ilgili ?

    Teknik uzman kadro olarak, satın almak istediğiniz ikinci el veya sıfır makineleri inceleyip makine  hakkında  size  detaylı bilgi veriyoruz . Makinenin eksikliklerini, çalışmayan aksamlarını ,makine hakkında kafanıza takılan sorulara cevap veriyoruz. Satın almak istediğiniz fiyatla makine arasında orantısızlık olup olmadığını ve ihtiyacınıza cevap verip vermeyeceğini detaylı bir şekilde inceleyip sizi hem görsel hemde rapor halinde bilgilendiriyoruz.

     Sıfır makinenin fiyat kalite oranını size en doğru şekilde raporluyoruz. Başka bir deyişle sizin alacağınız makinenin sizin ihtiyaçlarınıza cevap verip vermediğini, bu işten zararlı çıkıp çıkmayacağınızı ihtiyaçlarınızı tam olarak destekleyip desteklemediği konusunda sizi bilgilendiriyoruz.

      Bunun yanında makine montajı, fizibilite çalışması, detaylı ekspertiz , işyeri ve sitelerinize teknik danışman eleman ihtiyacınıza cevap veriyoruz.

2-  Nerelere hizmet verilmektedir?

     Kıbrıs, yurt dışı ve Türkiye'nin tamamına hizmet vermekteyiz. Merkez İstanbul olmak üzere İzmir, Ankara, Trabzon, Adana, Konya ve Mersin'de Uzman ekiplerimiz istihdam etmektedir.

3-  Raporlar nasıl hazırlanıyor

     Bir makine hakkında teknik danışman olarak rapor hazırlarken önce yeterli sürede makineyi detaylı bir şekilde  inceleyip ön rapor hazırlıyoruz; bu ön rapor her türlü soruya cevap verebilecek şekilde yazılı ve görsel olarak detaylandırıyoruz , sonra teknik danışman  kurulu  raporu inceleyip son şeklini veriyor.

4- Raporlar ne kadar süre zarfında hazırlanıyor ?

    Makinenin durumuna göre tam raporun çıkması 4 gün ile 12 gün arasında sürmektedir  .            

 5- Hangi makinelere rapor  ve hangi makinelere montaj yapmaktasınız ?

      Makineler bölümünün altında  resimleriyle birlikte montaj yapılan ve rapor

verdiğimiz makine listesini bulabilirsiniz.

 

 

Bir yorum yazın
Siz de görüşünüzü belirtebilirsiniz...